Zjechała z drogi, ścięła znak i zatrzymała się na budynku. Nie miała prawa jazdy (ZDJĘCIA)

05 marzec 2019
Autor: 
Zjechała z drogi, ścięła znak i zatrzymała się na budynku. Nie miała prawa jazdy Redakcja

Do zdarzenia doszło we wtorek, 5 marca, na ulicy Reja w Zielonej Górze. Kierująca osobowym Fiatem z nieznanych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w znak. Kobieta nie miała uprawnień do kierowania.

Wszystko wydarzyło się po godzinie 15:00. Kierująca pojazdem marki Fiat Cinquecento jechała ul. Reja w kierunku al. Wojska Polskiego. Tuż przed przejściem dla pieszych z nieznanych jeszcze przyczyn zjechała ona z drogi i ścięła znak. Na zakończenie pojazd uderzył jeszcze w kamienicę.

Kobieta opuściła samochód o własnych siłach i nie potrzebowała pomocy medycznej. Na miejsce skierowano patrol policji z drogówki. Szybko ustalono, że kobieta nie posiada uprawnień do kierowania.

Funkcjonariusze z pewnością sporządzą wobec kobiety wniosek do sądu. Jej pojazd został już odholowany na parking, gdzie będzie do dyspozycji policjantów.

Wczoraj w Zielonej Górze doszło do podobnego incydentu. Na ul. Chrobrego około 70-letni mężczyzna uderzył w kamienicę. Więcej informacji w artykule: "Starszy mężczyzna z impetem wjechał w budynek w Zielonej Górze. Trafił do szpitala (ZDJĘCIA)".

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u