Alarm bombowy w szkołach w Nowej Soli. Trwa ewakuacja placówek

11 marzec 2019
Alarm bombowy w szkołach w Nowej Soli. Trwa ewakuacja placówek Redakcja

W poniedziałek, 11 marca, w godzinach przedpołudniowych do policjantów z Nowej Soli wpłynęło zgłoszenie o ładunkach wybuchowych, które mają znajdować się w szkołach. Zgłaszajacy nie określił konkretnej placówki, trwa wielkie sprawdzanie m.in. w Nowej Soli.

Informacja o ładunku wybuchowym miała wpłynąć do Komendy Głównej Policji w Warszawie. Była ona bardzo nieprecyzyjna i nie wskazywała, w której szkole znajduje się bomba. Prawdopodobnie nie podano nawet miasta.

Zgłoszenie zostało przekazane między innymi do policjantów z Nowej Soli. - Na terenie miasta wykonujemy swoje czynności łącznie z pirotechnikami. Dodatkowo będą wykorzystywane psy do wyszukiwania materiałów wybuchowych - mówi sierż.szt. Renata Dąbrowicz-Kozłowska z nowosolskiej policji. Część szkół na terenie miasta została już ewakuowana.

Akcja nieustannie trwa. Więcej informacji już wkrótce...

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u