Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Kierowca ratując się przed "czołówką" wleciał do lasku (ZDJĘCIA)

27 marzec 2019
Autor: 
Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Kierowca ratując się przed "czołówką" wleciał do lasku Redakcja

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w środę, 27 marca, na trasie Cigacice - Zielona Góra. Po godzinie 16:30 kierowca osobowego Forda próbując uniknąć "czołówki" wleciał wprost do przydrożnego lasku. - Miał on wiele szczęścia - relacjonuje świadek.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Fordem Focus jadąc w kierunku Zielonej Góry, wyprzedzał kolumnę kilku pojazdów. Kiedy kończył manewr kilka metrów przed nim miała znajdować się osobówka, która wyprzedzała auta poruszające się w stronę Cigacic. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia, od razu skręcił w prawo w kierunku pobocza.

Osobowy Ford przeciął jednak pobocze i bokiem wpadł do przydrożnego lasku, gdzie zawisł na jednym z krzewów. Auto zostało dość mocno uszkodzone, a przewożone w nim przedmioty rozsypały się dookoła. - Mężczyzna miał wiele szczęścia. Pojazd ominął kilka grubych drzew, a sam kierowca wyszedł z niego o własnych siłach - relacjonuje świadek.

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z zielonogórskiej drogówki, który wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia. Kierowcy Forda nic poważnego się nie stało, nie wymagał on pomocy lekarskiej.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u