Wypadek na Odrzańskiej w Sulechowie. Trzy osoby zostały ranne (ZDJĘCIA)

04 kwiecień 2019
Autor: 
Wypadek na Odrzańskiej w Sulechowie. Trzy osoby zostały ranne Czytelnik Piotr

Trzy osoby zostały poszkodowane po wypadku czterech samochodów na ulicy Odrzańskiej w Sulechowie. Droga była zablokowana przez ponad godzinę.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 4 kwietnia, około godziny 12:00. Kolumna trzech samochodów osobowych jechała ul. Odrzańską w kierunku węzła na trasie S3. Kiedy kierowca Renault jadącego z przodu zatrzymał się, aby skręcić w inną drogę, na tył Suzuki stojącego z tyłu najechał kierowca dostawczego Mercedesa z firmy kurierskiej. Pojazd odbił się od niego i uderzył w Hyundaia, który z kolei wleciał na osobowe Renault.

Na miejsce wypadku wezwano służby ratownicze. Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy oraz rozlane płyny eksploatacyjne, a ratownicy medyczni przebadali wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu. Ostatecznie do szpitala przetransportowano trzy osoby, które musiały przejść szczegółowe badania.

Ulica Odrzańska w miejscu zdarzenia była zablokowana przez ponad godzinę. Obecnie policjanci otworzyli już część drogi, lecz nadal prowadzą tam swoje czynności.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u