Motocyklista przewrócił się na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

04 kwiecień 2019
Autor: 
Motocyklista przewrócił się na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Trafił do szpitala Redakcja

Do zdarzenia doszło w czwartek, 4 kwietnia na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Przed godziną 20:00 przewrócił się tam motocyklista. Trafił do szpitala.

Mężczyzna kierujący motocyklem marki Yamaha zjechał z ronda Ireny Sendlerowej ("na Przylep") w kierunku ronda Batorego. Kilkaset metrów dalej najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Motocyklistą od razu zaopiekowali się świadkowie zdarzenia, którzy powiadomili o wszystkim służby ratownicze.

Na miejsce przybyły 3 zastępy straży pożarnej, patrol policji oraz zespół pogotowia. Poszkodowany mężczyzna po przebadaniu przez ratowników medycznych został zabrany do zielonogórskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża jednak żadne niebezpieczeństwo.

Policjanci zablokowali prawy pas ruchu w kierunku ronda Batorego. Wszystkie czynności będzie można zakończyć, gdy mundurowi poznają dokładny stan zdrowia motocyklisty.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u