Syn sadysta z okolic Żagania znęcał się nad matką. Oblewał ją wrzątkiem i groził nożem

09 kwiecień 2019
Autor: 
Syn sadysta z okolic Żagania znęcał się nad matką. Oblewał ją wrzątkiem i groził nożem Pixabay

30-letni syn zgotował swojej matce piekło. Nieustannie bił i dusił seniorkę oraz rzucał w nią różnymi przedmiotami. Często groził jej nożem, a nawet oblał wrzątkiem. Teraz grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Mężczyzna zamieszkały w jednej z miejscowości koło Żagania w okresie od czerwca 2018 roku do lutego 2019 r. znęcał się fizycznie i psychicznie nad matką. 30-latek wielokrotnie wszczynał awantury, podczas których wyzywał oraz poniżał swoją matkę, ale także bił ją i dusił. Ponadto niszczył on przeróżne wyposażenie domu, którym rzucał w seniorkę.

Sprawa trafiła do żagańskiej prokuratury. Śledczy dodatkowo ustalili, że oskarżony często groził matce pozbawieniem życia, przystawiając jej nóż do szyi, ale również w trakcie jednej z awantur oblał ją wrzątkiem.

- Na wniosek prokuratora, sąd zastosował już wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Oskarżonemu grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8 - informuje Alicja Płotała z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u