Ktoś bestialsko zamordował psa. Sprawca jest poszukiwany

14 kwiecień 2019
Autor: 
Ktoś bestialsko zamordował psa. Sprawca jest poszukiwany OTOZ Animals

W sobotnie popołudnie nad rzeką Wartą w Gorzowie zostały odnalezione zwłoki psa wraz z obrożą i smyczą. Suczka była zawinięta w foliowy worek. OTOZ Animals prosi o pomoc w znalezieniu właściciela psa. Sprawa została również zgłoszona na policję.

Do makabrycznego znaleziska doszło w sobotnie popołudnie 13 kwietnia nad Wartą na wysokości placu Słonecznego w Gorzowie. Osoba spacerująca nad brzegiem rzeki znalazła zwłoki psa wraz z obrożą i smyczą. O sprawie został powiadomiony OTOZ Animals i policja.

- Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zabezpieczyli teren i zabrali zwłoki psa. Wszystko wskazuje na to, że suczka została zabita. Jednak to potwierdzą badania. Gdyby zwierzę zdechło lub zostało uśpione, to na pewno nikt nie wyrzuciłby go razem z obrożą i smyczą, a do tego nie zawinąłby w worek od śmieci, tylko pochował – komentuje Anna Dryglas z OTOZ Animals.

Dlatego też obrońcy praw zwierząt proszą o pomoc mieszkańców Gorzowa, którzy mogliby pomóc w ustaleniu właściciela suczki. Tak, aby domniemany sprawca mógł zostać ukarany za to co zrobił.

- Jest to bardzo charakterystyczny piesek. Mała, ruda suczka z dłuższą sierścią. Do tego miała niebieską obrożę i smycz. Jeżeli ktoś rozpoznaje psa, prosimy o kontakt. Ale tylko osoby, które będą mogły wskazać domniemanego właściciela – podkreśla Dryglas.
Jeżeli ktoś rozpoznaje psa i może pomóc w dotarciu do właściela proszony jest o kontakt z OTOZ Animals pod numerem telefonu 798 362 930.

Źródło: gorzowianin.com, OTOZ Animals 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u