Zderzenie 3 pojazdów na S3 pod Zieloną Górą. Występują utrudnienia

01 maj 2019
Zderzenie 3 pojazdów na S3 pod Zieloną Górą. Występują utrudnienia Fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło w środę, 1 maja, kilka minut przed godziną 10 na trasie S3. W zdarzeniu brały udział 3 samochody. Na miejscu pracowały służby ratownicze. 

Na trasie S3 na wysokości miejscowości Stożne doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych. Lewy pas w kierunku Szczecina jest zablokowany, ruch odbywa się jednym pasem, na miejscu pracuje zielonogórska policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. 

Z racji wyjazdów na tzw. "majówkę" ruch na trasie S3 jest wzmożony, co znacznie potęguje utrudnienia. Korek sięga od mostu w Cigacicach aż do Zawady. Zalecamy trasy alternatywne dla pojazdów do 3,5 tony, starą trójką przez Cigacice.

Informacje oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od użytkowników naszego systemu. Zapisz się i bądź na bieżąco z sytuacją na drogach w regionie!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u