Zderzenie autobusu PKS i dwóch osobówek na DK27. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

30 kwiecień 2019
Autor: 
Zderzenie autobusu PKS i dwóch osobówek na DK27. Droga zablokowana Redakcja

Na odcinku drogi krajowej nr 27 pomiędzy Świdnicą, a Wilkanowem doszło do zderzenia autobusu PKS oraz dwóch samochodów osobowych. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana.

We wtorek, 30 kwietnia, o godzinie 22:43 do dyżurnego zielonogórskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o kolizji dwóch samochodów osobowych oraz autobusu na 58,6 kilometrze drogi K-27. W wyniku zderzenia z jednego z pojazdów miał ulatniać się gaz. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, w tym ochotników ze Świdnicy. Przybył także patrol policji. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Ze wstępnych, nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota jadąc w kierunku Zielonej Góry uderzył w bok autobusu PKS zmierzającego w przeciwnym kierunku. W wyniku zderzenia osobówka odbiła się od Merecedesa i uderzyła w Skodę.

Godzina 23:25 - W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Wszystko wskazuje na to, że będzie to kolizja drogowa.

Godzina 00:10 - Wprowadzono ruch wahadłowy.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u