Wybierasz się na Derby Ziemi Lubuskiej? Skorzystaj z komunikacji miejskiej

30 kwiecień 2019
Autor: 
Wybierasz się na Derby Ziemi Lubuskiej? Skorzystaj z komunikacji miejskiej KWP Gorzów Wlkp.

Już w niedzielę, 5 maja, na stadionie żużlowym przy ul. Śląskiej w Gorzowie Wielkopolskim odbędą się żużlowe Derby Ziemi Lubuskiej. Policjanci proponują, aby kibice wybrali się na mecz pieszo lub skorzystali z autobusów komunikacji miejskiej.

Derbowy mecz pomiędzy Stalą Gorzów, a Falubazem Zielona Góra od lat przyciąga tłumy kibiców, dla których jest to prawdziwe święto czarnego sportu. Najbliższy mecz odbędzie się już w najbliższą niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza o godzinie 19:00. Policjanci już teraz proszą, aby kibice nie przyjeżdżali pod stadion własnym samochodem.

- Proponujemy, by na mecz wybrać się pieszo lub komunikacją miejską. Chętnych do obejrzenia tego spotkania będzie dużo, dlatego mogą występować utrudnienia dotyczące wjazdu w okolice stadionu. Związane jest to przede wszystkim z remontami i ograniczoną ilością miejsc parkingowych - informuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji.

Nad bezpieczeństwem kibiców w drodze na stadion czuwać będą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Mundurowi podkreślają, że wiele aut pozostawionych w niedozwolonych miejscach często stwarza zagrożenie i utrudnia, a nawet uniemożliwia przejazd służbom ratunkowym.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u