Zaginął obywatel Hiszpanii. Policja prosi o pomoc

30 kwiecień 2019
Autor: 
Zaginął obywatel Hiszpanii. Policja prosi o pomoc KPP w Strzelcach Kraj.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich prowadzą poszukiwania 30-letniego obywatela Hiszpanii.

30-letni Pablo Alonso Suarez we wtorek 29 kwietnia br. około godziny 22:30 wyszedł z domu w miejscowości Ogardy na spacer z psem. Jednak do domu wrócił jedynie pies rasy sznaucer miniaturka. Od tamtej pory z mężczyzną nie ma żadnego kontaktu.

Pablo Alonso Suarez ma 180 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała, na zębach ma aparat. Ubrany był w białą kurtkę z czarnym zamkiem z kieszeniami u góry, w białą koszulkę z krótkim rękawem (z nadrukowanymi bananami), krótkie spodenki marki reebok koloru białego i czarno-niebieskie trampki, na ręku miał czarny zegarek.

Osoby, które mogą mieć informację o zaginionym mężczyźnie proszone są o kontakt z KPP w Strzelcach Kraj 095 76 30 811,. lub pod numer telefonu 997 lub 112.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u