Śmiertelny wypadek w Różankach koło Gorzowa. Osobówka roztrzaskała się o drzewo (ZDJĘCIA)

08 maj 2019
Autor: 
Śmiertelny wypadek w Różankach koło Gorzowa. Osobówka roztrzaskała się o drzewo OSP Rózanki

W nocy na trasie Gorzów Wielkopolski - Różanki doszło do tragicznego wypadku. Kierowca osobowego Volkswagena zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 19-letni mężczyzna zginął na miejscu. W tym tygodniu to drugi śmiertelny wypadek w tym miejscu.

Do wypadku doszło w środę, 8 maja, po godzinie 1:20. Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat jechał drogą krajową nr 22 w kierunku Różanek. Nagle z nieznanych przyczyn zjechał on z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Zderzenie było bardzo silne, przód osobówki został całkowicie roztrzaskany.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Gorzowa Wielkopolskiego oraz zastęp ochotników z Różanek. Przybyły też patrole policji oraz zespół pogotowia. Niestety w wyniku zdarzenia 19-letni kierujący Volkswagenem zmarł na miejscu.

Droga krajowa nr 22 była zablokowana w obu kierunkach przez kilka godzin. Do wczesnych godzin porannych na miejscu pracowali policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalali wszystkie okoliczności wypadku.

W tym tygodniu to drugi śmiertelny wypadek na trasie Gorzów - Różanki. W niedzielę, 5 maja, samochód osobowy zderzył się tu z ciężarówką. Wówczas zginął 48-letni kierowca osobowej Toyoty.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u