Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na DK32

15 maj 2019
Autor: 
Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na DK32 Czytelnik Arkadiusz

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Drogi Krajowej numer 32 z Drogą wojewódzką numer 286, na wysokości miejscowości Gubin. Na miejscu zdarzenia pracowały służby.

We wtorek, 15 maja, o godzinie 13:30, kierujący samochodem osobowym marki Ford Fiesta, jadąc Drogą Wojewódzką numer 286 w kierunku Gubina nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi ciężarowemu marki Man, który jechał w kierunku granicy. Doszło do zderzenia pojazdów, na miejsce wezwane zostały służby. Występowały utrudnienia w ruchu.

- Na szczęście nikomu nic się nie stało, kierowcy są trzeźwi. - podaje kom. Norbert Marczenia z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. 

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Na trasie nie występują już żadne utrudnienia, ruch odbywa się płynnie.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u