Pożar piwnicy w Nowej Soli

04 czerwiec 2016
Autor: 

Dziś o godz. 4.30 straż pożarna otrzymała zawiadomienie o pożarze w piwnicy budynku mieszkalnego przy ul. Wyspiańskiego w Nowej Soli.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy ewakuowali 28 osób. W piwnicy oraz na klatce schodowej panowało bardzo duże zadymienie. Jedna osoba została poszkodowana i otrzymała pomoc medyczną. Z mieszkań strażacy wynieśli butle z gazem.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.