Zielona Góra: Utrudnienia na Trasie Północnej. Autokar najechał na osobówkę (ZDJĘCIA)

22 maj 2019
Autor: 
Utrudnienia na Trasie Północnej. Autokar najechał na osobówkę Redakcja

Autokar uderzył w tył osobówki na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Na miejscu mogą tworzyć się korki.

Do zdarzenia w środę, 22 maja, po godzinie 17:00. Pojazdy zderzyły się na przejściu dla pieszych na wysokości ulicy Dekoracyjnej. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Fiat Secento zwolnił przed pasami. Wówczas na jego tył najechał autokar turystyczny.

Tył osobówki został znacznie zniszczony, z kolei na autobusie nie ma prawie żadnego śladu. Na miejsce przybyły dwa patrole policji oraz podstawowy zespół pogotowia. Kierowca Fiata przechodzi badania w karetce, prawdopodobnie zostanie zabrany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółową diagnostykę.

Oba pojazdy tuż po zderzeniu zjechały na prawy pas ruchu. Na czas prowadzenia czynności przez policjantów mogą tworzyć się tam korki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u