Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Poszkodowany trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

26 maj 2019
Autor: 
Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze. Poszkodowany trafił do szpitala Redakcja

U zbiegu ulicy Wrocławskiej z Braniborską w Zielonej Górze kierująca samochodem osobowym potrąciła rowerzystę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 26 maja, około godziny 21:10. Brał w nim udział rower i osobowy Ford Focus. Samo zderzenie nie było zbyt silne, na co wskazują uszkodzenia obu pojazdów. Na miejsce wysłano patrol policji z drogówki oraz zespół pogotowia.

Poszkodowany rowerzysta został opatrzony przez ratowników medycznych, a następnie przetransportowany do szpitala. Mężczyzna przejdzie w nim wszystkie szczegółowe badania. Jego obrażenia zadecydują o tym, czy mundurowi zakwalifikują zderzenie jako kolizję drogową czy wypadek.

Na miejscu nieustannie pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, ponieważ pas ruchu w kierunku skrzyżowania z ulicą Lwowską został zablokowany.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u