IV Mistrzostwa Polski Policji w żeglarstwie. Nowosolscy policjanci zajęli 1 miejsce!

26 maj 2019
Autor: 
IV Mistrzostwa Polski Policji w żeglarstwie. Nowosolscy policjanci zajęli 1 miejsce! KPP Nowa Sól

Mistrzostwa Polski Policji w Żeglarstwie klasy Omega o Puchar Komendanta Głównego Policji „Sława 2019” odbywały się w dniach 25-26 maja w miejscowości Sława na terenie jeziora Sławskiego. W zmaganiach wzięli udział funkcjonariusze z całej Polski. Policjanci z Nowej Soli zajęli 1 miejsce!

Mistrzostwa Polski organizowane były pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ Policjantów oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa dolnośląskiego. Organizatorami Regat byli: Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego, Wydział Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu, Komenda Powiatowa Policji we Wschowie oraz Klub Żeglarski „Wodnik”. Regaty odbywały się na jeziorze Sławskim na terenie Ośrodka Żeglarskiego PASSAT w Sławie. Zawody były wyjątkowe, gdyż przypadły na rok, w którym policja obchodzi 100-lecie istnienia. 

W zmaganiach mogli brać udział policjanci, emerytowani policjanci, pracownicy cywilni oraz rodziny. Funkcjonariusze rywalizowali na jachtach klasy OMEGA, na podstawie międzynarodowych przepisów regatowych. Po zawodach odbył się koncert zespołu szantowego "Za horyzontem". 

W niedzielę, 26 maja, na terenie Rynku w Sławie odbyło się uroczyste zakończenie regat z udziałem Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Zaszczytne pierwsze miejsce w skali kraju zajęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

{gallery}6670{gallery}

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u