Wypadek w Krośnie Odrzańskim, dwie osoby poszkodowane. DK29 zablokowana

27 maj 2019
Autor: 
Wypadek w Krośnie Odrzańskim, dwie osoby poszkodowane. DK29 zablokowana Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Na ulicy Słubickiej w Krośnie Odrzańskim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu pracują służby ratownicze, droga jest całkowicie zablokowana. Policja wprowadziła objazdy.

Kierujący samochodem osobowym marki Audi jechał do marketu znajdującego się przy ulicy Słubickiej w ciągu Drogi Krajowej numer 29 w Krośnie Odrzański. Podczas wykonywania manewru skrętu w tył Audi uderzyła kierująca Mazdą CX5. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, kierująca oraz pasażerka Mazdy. Kobiety z urazami głowy trafiły do szpitala.

- Droga jest całkowicie zablokowana. - podaje kom. Norbert Marczenia z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Policjanci wprowadzili objazdy. Kierowcy jadący od strony Słubic powinni w Osiecznicy skręcić na Bielów, a następnie na Krosno Odrzańskie. Podróżni z Zielonej Góry powinni w Krośnie Odrzańskim skręcić w ulicę Kościuszki i udać się również w kierunku miejscowości Bielów. 

Godzina 18:10 - Utrudnienia występują również na wyznaczonym przez policję objeździe. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u