Zderzenie dwóch osobówek w Zielonej Górze. Trzy osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

07 czerwiec 2019
Autor: 
Zderzenie dwóch osobówek w Zielonej Górze. Trzy osoby trafiły do szpitala Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ul. Ogrodowej w Zielonej Górze. Do szpitala przetransportowano trzy osoby, w tym dwumiesięczne dziecko.

Do zdarzenia doszło w piątek, 7 czerwca, po godzinie 13:20. Kierowca Hyundaia i40 jechał ulicą Ogrodową w stronę ronda z ul. Jaskółczą. Na zakręcie na wysokości szkoły specjalnej jadący w przeciwnym kierunku Ford Focus zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w Hyundaia. Zderzenie było na tyle silne, że w Fordzie wybuchły poduszki powietrzne, pękła także przednia szyba.

Na miejsce wysłano służby ratownicze. Do szpitala przetransportowano dwie osoby dorosłe, które uskarżały się na bóle oraz 2-miesięczne dziecko. Ze wstępnych ustaleń wynika jednak, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Ulica Ogrodowa jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 16:00. Zdarzenie zostanie prawdopodobnie zakwalifikowane przez policjantów jako kolizja drogowa. Wiadomo, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u