Wypadek pod Sulechowem. Droga Krajowa numer 32 zablokowana

09 czerwiec 2019
Autor: 
Wypadek pod Sulechowem. Droga Krajowa numer 32 zablokowana Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dwa pojazdy zderzyły się na Drodze Krajowej numer 32 na wysokości skrzyżowania z ulicą Wolsztyńską w miejscowości Krężoły. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana! 

W niedzielę, 9 czerwca, około godziny 11 na Drodze Krajowej numer 32 doszło do zderzenia dwóch pojazdów, samochodu osobowego marki Audi z busem marki Mercedes. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały służby ratownicze. W działaniach biorą udział dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Sulechowie, Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz patrole policji. 

Kierująca Audi wyjeżdżała z ulicy podporządkowanej, niestety nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy busa, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Dwie kobiety, kierująca oraz pasażerka Audi zostały przetransportowane do szpitala w Zielonej Górze. Trzy osoby z busa zostały przetransportowane do szpitali w Zielonej Górze, Sulechowie oraz Świebodzinie.

Droga jest zablokowana w obydwu kierunkach. Policja wprowadziła objazdy przez Trzebiechów, Ostrzyce, Smolno Wielkie. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami na trasie objazdu.

Około godziny 14 droga powinna być już przejezdna.

Godzina 16:00 - Droga jest odblokowana, nie występują żadne utrudnienia.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u