Zabójstwo w zielonogórskiej Ochli. "Sąsiad zabił sąsiada" (ZDJĘCIA)

08 czerwiec 2019
Autor: 
Zabójstwo w zielonogórskiej Ochli. "Sąsiad zabił sąsiada" Redakcja

Na terenie jednej z posesji przy ulicy Żagańskiej w zielonogórskiej Ochli, dzielnica Nowe Miasto, doszło do zabójstwa mężczyzny. Do sprawy zatrzymana została już jedna osoba.

Do tragedii doszło w sobotę, 8 czerwca, po godzinie 18:00. Jak dowiedział się portal NewsLubuski.pl na terenie posesji przy ul. Żagańskiej doszło do zabójstwa 65-letniego mężczyzny.

- Na miejscu pracuje Grupa Dochodzeniowo-Śledcza oraz technik. Obecny jest również prokurator. Do sprawy zatrzymano już jedną osobę. Będziemy rozmawiać z zatrzymanym, aby ustalić co dokładnie się wydarzyło - informuje st. sierż. Mateusz Sławek z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji.

Cała posesja została ogrodzona policyjną taśmą. Z relacji mieszkańców Ochli wynika, że zabójstwa miał dokonać sąsiad 65-latka. - Mamy już pierwsze ustalenia, lecz o wszystkim będzie decydował prokurator - dodaje st. sierż. Sławek.

Około godziny 22:00 czynności na miejscu zbrodni zostały zakończone. Na polecenie prokuratora zwłoki zmarłego zabezpieczono do sekcji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u