Pijana 16-latka trafiła na SOR w Zielonej Górze

09 czerwiec 2019
Pijana 16-latka trafiła na SOR w Zielonej Górze Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Na przystankowej ławce przy ulicy Zawadzkiego w Zielonej Górze znajdowała się nietrzeźwa młoda kobieta. Świadkowie zdarzenia wezwali pogotowie a ratownicy policję. 16-latka trafiła na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Zielonej Górze, została już wypisana.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 8 czerwca, wieczorem. Około godziny 20 świadkowie zauważyli nietrzeźwą młodą dziewczynę, która znajdowała się na przystankowej ławce przy ulicy Zawadzkiego w Zielonej Górze. Od 16-latki była wyczuwalna silna woń alkoholu, świadkowie zadecydowali o powiadomieniu służb ratowniczych.

Na miejsce zdarzenia zadysponowany został Zespół Ratownictwa Medycznego, ratownicy przystąpili do udzielania pomocy młodej kobiecie. Podjęto decyzję o przetransportowaniu nastolatki na Szpitalny Oddział Ratunkowy Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze. O zdarzeniu powiadomiona została również policja. Dziewczyna została oddana pod opiekę dziadka, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Będziemy prowadzić postępowanie w sprawie o demoralizację. - podaje podinsp. Małgorzata Barska - Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Nastolatkę oraz jej prawnych opiekunów czeka teraz rozprawa w sądzie rodzinnym. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u