Krosno Odrzańskie: Osoba wpadła do Odry, trwają poszukiwania

09 czerwiec 2019
Autor: 
Krosno Odrzańskie: Osoba wpadła do Odry, trwają poszukiwania Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w rejonie mostu na rzece Odra w Krośnie Odrzańskim, z relacji świadków osoba miała spaść z konstrukcji do Odry. Na miejscu pracują służby ratownicze, trwają poszukiwania.

W niedzielę, 9 czerwca, po godzinie 19 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim otrzymał informację o osobie, która rzekomo spadła z mostu do Odry. Na miejscu pracują 3 zastępy straży pożarnej, strażacy z łodzi oraz brzegu wypatrują osoby w wodzie. Policja ustala szczegóły zdarzenia. 

- Nasze zastępy działają na miejscu, przeszukują brzeg, rzekę. Szukamy tej osoby. - podaje st. asp. Piotr Gabrowski - Oficer Prasowy KP PSP w Krośnie Odrzańskim.

Godzina 22:10 - Straż pożarna zakończyła poszukiwania. Z nieoficjalnych informacji wynika, że był to na szczęście fałszywy alarm. Osoby, które miały przebywać na moście w chwili zdarzenia były widziane w późniejszym czasie na terenie Krosna Odrzańskiego.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u