Wypadek w centrum Zielonej Góry. Motocyklista trafił do szpitala

09 czerwiec 2019
Autor: 
Wypadek w centrum Zielonej Góry. Motocyklista trafił do szpitala Redakcja

Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym na al. Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Poszkodowany kierowca jednośladu został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z pl. Powstańców Wielkopolskich. Kobieta kierująca pojazdem marki Smart wyjeżdżając spod filharmonii wymusiła pierwszeństwo przejazdu na nadjeżdżającym motocykliście. Kierowca jednośladu zareagował błyskawicznie i położył maszynę, aby uniknąć zderzenia z osobowką.

Motocyklista do czasu przyjazdu służb ratowniczych leżał na drodze. Z pomocą od razu przybiegło mu kilka osób. - Reszta wolała robić sobie zdjęcia i nagrywać filmy - relacjonuje jeden ze świadków. Poszkodowany mężczyzna po opatrzeniu przez ekipę pogotowia został zabrany do szpitala.

Policjanci nieustannie zbierają wszelkie ślady i przeprowadzają niezbędną dokumentację na miejscu zdarzenia. Jeden pas ruchu w kierunku ul. Bohaterów Westerplatte został zablokowany.

W ostatnich dniach to kolejne zdarzenie w tym miejscu. W czwartek, 30 maja, również doszło tutaj do wypadku z udziałem motocyklisty - "Wypadek motocyklisty w Zielonej Górze. Kierowca osobówki wymusił na nim pierwszeństwo (ZDJĘCIA)"Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u