Zderzenie dwóch osobówek w Zielonej Górze. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

14 czerwiec 2019
Autor: 
Zderzenie dwóch osobówek w Zielonej Górze. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się w piątek, 14 czerwca, na ul. Kętrzyńskiej w Zielonej Górze. Droga jest zablokowana.

Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu po godzinie 11:30. Pojazdy marki Nissan i Skoda zderzyły się na prostej drodze łączącej Trasę Północną z osiedlem Pomorskim. Zderzenie było na tyle silne, że osobowa Skoda wpadła do rowu.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Dodatkowo z powodu braku dostępnych zespołów pogotowia do akcji skierowano załogę śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownik medyczny wspólnie z lekarzem przebadał jedną osobę, która uskarżała się na ból. Jej obrażenia nie były jednak na tyle poważne, aby konieczny był transport do szpitala.

Ulica Kętrzyńska jest zablokowana w obu kierunkach. Zdarzenie zostanie prawdopodobnie zakwalifikowane przez policjantów jako kolizja drogowa.

Godzina 13:00 - Policja kończy swoje czynności. Wprowadzono wahadłową organizację ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u