Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu w Zielonej Górze

16 czerwiec 2019
Autor: 
Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu w Zielonej Górze Redakcja

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego z ulicą Zacisze w Zielonej Górze. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych ranna została jedna osoba. Na miejscu pracują służby ratownicze, występują utrudnienia w ruchu.

W niedzielę, 16 czerwca, kilka minut po godzinie 11 na skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego z ulicą Zacisze w Zielonej Górze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen Passat oraz Peugeot 307 SW. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 2 w Zielonej Górze, specjalistyczny Zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa patrole policji.

Pojazdy są mocno rozbite, na jezdni leżą elementy karoserii, doszło również do wycieku płynów eksploatacyjnych. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz udzielali pomocy osobom poszkodowanym do czasu przyjazdu pogotowia, następnie odłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach oraz zneutralizowali wycieki. W karetce badana była jedna osoba, nie wymagała ona hospitalizacji. 

Na miejscu swoje czynności prowadzą funkcjonariusze policji. Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Krosna Odrzańskiego. Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.


O zdarzeniu informowaliśmy również za pośrednictwem naszego systemu infromowania - zapisz się i bądź na bieżąco z sytuacją w Twoim regionie!

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u