Marihuana, amfetamina i LSD w mieszkaniu. Policja zatrzymała dwie osoby (ZDJĘCIA)

26 czerwiec 2019
Autor: 
Marihuana, amfetamina i LSD w mieszkaniu. Policja zatrzymała dwie osoby KWP Gorzów Wlkp.

Gorzowscy policjanci zatrzymali dwie osoby w wieku 28 i 35 lat, które posiadały znaczną ilość narkotyków. W przeszukanym mieszkaniu zabezpieczono ponad dwa kilogramy marihuany, 150 gramów amfetaminy i kilka listków LSD.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim przeprowadzili skuteczną realizację w Kostrzynie nad Odrą. We wtorek, 25 czerwca, na jednej z miejskich ulic zatrzymali 28-letnią kobietę i 35-letniego mężczyznę.

- Policjanci podejrzewali, że mieszkańcy przygranicznej miejscowości mogą posiadać znaczne ilości narkotyków. Przeprowadzone przeszukanie mieszkania potwierdziły posiadane informacje - informuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji.

W mieszkaniu pary zabezpieczono ponad 2 kilogramy marihuany, 150 gramów amfetaminy i kilka listków LSD. Narkotyki trafią teraz do badań. 35-latek i 28-latka zostali zatrzymani w gorzowskiej komendzie.

W sprawie prowadzone są czynności procesowe. Para zostanie przesłuchana, a następnie usłyszy zarzuty. O ich kształcie oraz wnioskach o tymczasowy areszt będzie decydowała prokuratura ze Słubic.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u