Szczeniaki wrzucone do wędzarni. Miały ugotować się żywcem (ZDJĘCIA, FILM)

01 lipiec 2019
Autor: 
Szczeniaki wrzucone do wędzarni. Miały ugotować się żywcem OTOZ Animals Zielona Góra

Gorąca beczka, a w niej trzy małe szczeniaki. Czekało ich tylko jedno - śmierć z głodu, odwodnienia i udaru cieplnego. Za wszystkim stał mieszkaniec Trzebiechowa. Ten sam mężczyzna przed kilkoma dniami złapał bobrzycę i wyprowadzał ją na smyczy. Zwierzę zmarło.

Inspektorzy zielonogórskiego OTOZ Animals ponownie interweniowali w miejscowości Trzebiechów koło Sulechowa. Jeden z mieszkańców wsi wrzucił do wędzarni-samoróbki trzy małe szczeniaki. Od matki dzieliła je beczka. - Beczki nie dało się dotknąć, była tak gorąca. Na dworze temperatura sięgała ponad 30 stopni - opisują animalsi.

Tuż przy beczce popiskiwała suczka, która nie mogła sięgnąć swych szczeniąt. Czekało ich tylko jedno - śmierć z głodu, odwodnienia i udaru cieplnego. Ponadto matka miała wiele fioletowych plam. Właściciel stwierdził, że chciał zasuszyć mleko przy pomocy jodyny. - Czy właściciel zatem z premedytacją dążył do śmierci szczeniąt, skoro chciał pozbawić matkę pokarmu? - zastanawiają się inspektorzy.

Animalsi zabrali szczenięta wraz z matką. Mężczyzna za wszelką cenę bezskutecznie próbował się bronić. Cały czas podkreślał, jak wiele psów wyszkolił. Ponadto okazało się, że do niedawna prowadził hotelik dla zwierząt. W internecie wciąż widnieje nazwa jego firmy - "Agencja tresury zwierząt".

Na tej samej posesji inspektorzy znaleźli małą bobrzycę. Niestety zwierzę umarło w wyniku skrajnego odwodnienia i przegrzania organizmu. Więcej informacji w artykule: "Przygarnął bobra i wyprowadzał go na smyczy. Zwierzę zmarło (FILM)"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.