Tragedia pod Międzyrzeczem. Traktor potrącił mężczyznę. 62-latek zmarł w szpitalu

01 lipiec 2019
Tragedia pod Międzyrzeczem. Traktor potrącił mężczyznę. 62-latek zmarł w szpitalu Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na terenie jednego z gospodarstw w miejscowości Pniewo koło Międzyrzecza. Mężczyzna został potrącony przez cofający ciągnik. 62-letek zmarł w szpitalu.

W poniedziałek, 1 lipca, około godziny 10, w  na terenie jednego z gospodarstw w miejscowości Pniewo koło Międzyrzecza doszło do tragicznego w skutkach potrącenia przez ciągnik. Traktorzysta, wykonując manewr cofania prawdopodobnie nie zauważył stojącego za maszyną rolniczą mężczyzny, doszło do potrącenia. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Ciężko ranny 62-latek został przetransportowany śmigłowcem do zielonogórskiego szpitala, gdzie lekarze przez kilka godzin walczyli o jego życie. Niestety mężczyzna zmarł. 

- Traktorzysta był trzeźwy. - podaje asp. Justyna Łętowska - Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności tego zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u