Podduszał i kopał kobietę na ulicy. Chciał przeczytać jej sms'y

07 czerwiec 2016
Autor: 

Prokurator Rejonowy w Zielonej Górze skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 48-letniemu mężczyźnie.

Oskarżony 15 września 2015 r. w Zielonej Górze na ul. Działkowej szarpiąc pokrzywdzoną, uderzając ją pięściami po plecach i głowie, przyduszając do ziemi i podduszając rękoma za szyję zmusił ją do wydania telefonu komórkowego w celu zapoznania się z treścią zapisanych w nim sms'ów.

Na skutek swojego działania pokrzywdzona doznała obrażeń uda i przedramienia, które naruszyły czynności narządu ciała na okres poniżej dni 7.

Wobec podejrzanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej bez udziału osoby trzeciej.

Oskarżonemu za zmuszanie do określonego zachowania, a także spowodowanie średniego lub lekkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u