Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się cztery osobówki

04 lipiec 2019
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się cztery osobówki Redakcja

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu czterech samochodów osobowych w Przylepie, zielonogórskiej dzielnicy Nowe Miasto. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga była zablokowana w obu kierunkach.

Do wypadku doszło w czwartek, 4 lipca, o godzinie 17:20. Kolumna trzech samochodów osobowych jechała ul. Przylep-Solidarności w kierunku centrum miasta. Pojazdy marki Ford, Toyota oraz Volkswagen kolejno zatrzymały się przed przejściem dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Nagle w tył Volkswagena uderzył kierowca Audi.

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej, patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego oraz zespół pogotowia. Wszyscy uczestnicy opuścili samochody o własnych siłach. Mimo to do ratowników medycznych zgłosił się kierujący Fordem, który uskarżał się na ból kręgosłupa. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Początkowo służby całkowicie zablokowały drogę. Obecnie ruchem kierują już strażacy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.