Kobiety podejrzane o wysadzenie mieszkania zatrzymane przez policję

05 lipiec 2019
Autor: 
Kobiety podejrzane o wysadzenie mieszkania zatrzymane przez policję Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dwie kobiety, matka i córka były poszukiwane w całej Polsce w związku z wybuchem gazu w ich mieszkaniu w wieżowcu. Zakrojone na szeroką skalę policyjne działania przyniosły rezultat, dwa dni po wybuchu kobiety zostały zatrzymane. 

Dziś rano w mediach społecznościowych pojawiły się komunikaty z wizerunkiem poszukiwanych kobiet, 53-letniej Moniki P. oraz jej 77-letniej matki Danuty P. To właśnie w ich mieszkaniu doszło do wybuchu gazu. Z relacji mieszkańców wynika, iż kobiety odgrażały się, że wysadzą blok w powietrze.

Jak udało nam się ustalić, 53-latka była widziana dziś, przed blokiem, w którym doszło do wybuchu. Kobieta została rozpoznana przez okolicznych mieszkańców i uciekła.

Po godzinie 17 na terenie działek na Jędrzychowie funkcjonariusze policji wspólnie z ochotnikami z Ochli oraz Jarogniewic odnaleźli, oraz zatrzymali dwie poszukiwane kobiety. Zdarzenie potwierdza Małgorzata Stanisławska - Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 

Nowe fakty: Kobiety zbudowały prowizoryczny szałas i w nim ukrywały się przed służbami. Zostały zatrzymane w lesie w dzielnicy Jędrzychów.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u