Poważny wypadek pod Babimostem. Cztery osoby ranne. Śmigłowiec LPR w akcji (ZDJĘCIA)

05 lipiec 2019
Autor: 
Poważny wypadek pod Babimostem. Cztery osoby ranne. Śmigłowiec LPR w akcji Redakcja

Na trasie Babimost - Smardzewo zderzyły się dwa samochody osobowe. Do szpitala trafiły cztery osoby. Ranni byli uwięzieni w rozbitych pojazdach.

Do wypadku doszło w piątek, 5 lipca, po godzinie 18:20. Kierujący samochodem osobowym marki Audi jechał drogą wojewódzką nr 303 w kierunku Smardzewa. Nagle z nieznanych przyczyn najechał on na tył pojazdu marki Volkswagen Passat. Zderzenie było bardzo silne. Mocno zniszczone Audi wypadło z trasy i wleciało na pobliskie pole.

Na miejsce wysłano 7 zastępów straży pożarnej, zespoły pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przybyły także patrole policji z drogówki.

W wyniku wypadku ranne zostały cztery osoby z Volkswagena. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wszyscy byli uwięzieni w pojeździe. Dostęp do poszkodowanych musieli robić strażacy.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 22:00.

Godzina 20.00: - Poszkodowani trafili do szpitali w Zielonej Górze i Świebodzinie. Dwie osoby były przytomne i dwie nieprzytomne - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u