Krosno Odrzańskie: Nocny pościg ulicami miasta za motorowerzystą

06 lipiec 2019
Krosno Odrzańskie: Nocny pościg ulicami miasta za motorowerzystą Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Policjanci w Krośnie Odrzańskim podjęli pościg za kierowcą jednośladu, który nie zatrzymał się do kontroli. Motorowerzysta zdołał uciec policji.

W sobotę, 6 lipca, około 2:30, policjanci Zespołu Patrolowo-Interewncyjnego na ulicy Chrobrego w Krośnie Odrzańskim zauważyli motorowerzystę, który jechał pod prąd. Policjanci podjęli czynności w celu zatrzymania kierowcy jednośladu do kontroli. Funkcjonariusze włączyli koguty oraz syrenę dając mężczyźnie znak do zatrzymania pojazdu. Tak się jednak nie stało, motorowerzysta zaczął uciekać ulicami miasta. Rozpoczął się pościg.

Policjanci nieustannie podążali za pojazdem, niestety w pewnym momencie motorowerzysta wjechał w uliczkę koło amfiteatru, gdzie nie było możliwości wjazdu radiowozem. Nieodpowiedzialnemu kierowcy jednośladu udało się uciec.  

- Niestety nie udało się go zatrzymać, ponieważ wjechał w drogę, gdzie nie było możliwości wjechania radiowozem. Dane kierującego zostały ustalone, będą prowadzone dalsze czynności w tej sprawie. - podaje asp. szt. Justyna Kulka - Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u