Zielona Góra: Miało dojść do wybuchu gazu. Okazało się, że odpadł tynk z sufitu

11 lipiec 2019
Autor: 
Zielona Góra: Miało dojść do wybuchu gazu, okazało się że odpadł tynk z sufitu Redakcja

W jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Bohaterów Westerplatte 4 w Zielonej Górze miało dojść do wybuchu gazu. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej. Okazało się, że w kuchni odpadł tynk z sufitu.

W czwartek, 11 lipca, około godziny 18 do dyżurnego stanowiska  Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie od policji o prawdopodobnym wybuchu gazu w jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Bohaterów Westerplatte 4. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz pogotowie gazowe. Strażacy przy pomocy mierników wielogazowych dokładnie sprawdzili budynek. 

Po kilku minutach akcji okazało się, że nie doszło do żadnego wybuchu gazu. Z nieustalonych przyczyn w pomieszczeniu kuchennym doszło do oberwania się tynku z sufitu co spowodowało huk. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

- Nie było to zdarzenie związane z pożarem bądź wybuchem. - podaje bryg. Ryszard Gura, Oficer Prasowy PSP w Zielonej Górze.

Na czas działań strażaków zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku dworca PKP. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u