Słubice: Wypadek koło Lisowa. Droga krajowa nr 31 jest zablokowana

12 lipiec 2019
Autor: 
Słubice: Wypadek koło Lisowa. Droga krajowa nr 31 jest zablokowana Redakcja/archiwum

Jedna osoba została ranna po wypadku dwóch samochodów na wysokości Lisowa koło Słubic. Droga krajowa nr 31 jest zablokowana, wprowadzono objazdy.

Do wypadku doszło w piątek, 12 lipca, po godzinie 12:00. Na odcinku drogi krajowej nr 31 na wysokości Lisowa zderzyły się dwa samochody, osobowy Volkswagen oraz dostawczy Peugeot należący do Poczty Polskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Volkswagena jadąc w stronę Słubic, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w busa.

Na miejsce wysłano służby ratownicze. W wyniku zdarzenia poszkodowany został pasażer osobówki. Z rozbitego samochodu musieli uwalniać go strażacy. Mężczyzna trafił do szpitala. Wiadomo, że obrażenia nie zagrażają jego życiu.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Wyznaczono objazdy przez miejscowość Kowalów. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami jeszcze przez kilka godzin.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u