Śmiertelny wypadek na A18

08 czerwiec 2016
Autor: 

Dzisiejszej nocy (07-08.06) doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodu osobowego i amerykańskiego pojazdu wojskowego.

Kierujący Fordem Mondeo zderzył się z cysterną przewożącą paliwo. Konwój wracał z manewrów Anakonda 2016. Włączał się do ruchu na autostradzie A18 w stronę Zgorzelca. Autem jechały dwie osoby, jedna nie żyje, a druga jest ciężko ranna - poinformował Sebastian Woźniak, prokurator Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu. Prokuratura ustala jak doszło do wypadku, czy nie doszło do błędów w zakresie nadzoru nad włączaniem się kolumny do ruchu. Żołnierzom w wypadku nic się nie stało. Droga zablokowana była przez kilka godzin.

Śmiertelny wypadek na A18

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.