Poważny wypadek na krajowej "92" w Torzymiu. Trzy osoby ranne. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

21 lipiec 2019
Autor: 
Poważny wypadek na krajowej "92" w Torzymiu. Trzy osoby ranne Redakcja/archiwum

Trzy osoby zostały ranne po wypadku dwóch samochodów osobowych i ciężarówki na odcinku drogi krajowej nr 92 w Torzymiu. Trasa jest zablokowana, wprowadzono objazdy.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w niedzielę, 21 lipca, po godzinie 15:00. W Torzymiu w pobliżu stacji paliw dwa samochody osobowe zderzyły się z ciężarówką.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej, zespoły pogotowia oraz patrole policji z drogówki. Przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. Wszystkie zostały przetransportowane do szpitala.

Droga krajowa nr 92 jest zablokowana. Wyznaczono objazdy przez miejscowości Koryta, Grabów i Walewice. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami jeszcze przez kilka godzin.

Fot. OSP Torzym

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u