Czerwieńsk: Osobówka uderzyła w autobus PKS. Są utrudnienia w ruchu (ZDJĘCIA)

21 lipiec 2019
Autor: 
Czerwieńsk: Osobówka uderzyła w autobus PKS. Są utrudnienia w ruchu Czytelnik

W podzielonogórskim Czerwieńsku samochód osobowy zderzył się z autobusem PKS. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 21 lipca, około godziny 13:00. Kierowca samochodu osobowego marki Renault Thalia jadąc ul. Zielonogórską uderzył w autobus PKS. Pojazdy zderzyły się tuż przy przystanku autobusowym.

Wiadomo, że nikt z uczestników zdarzenia nie potrzebuje pomocy medycznej. Na miejsce wysłano patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Funkcjonariusze będą teraz ustalać wszystkie okoliczności zdarzenia.

Na ulicy Zielonogórskiej występują utrudnienia w ruchu. Zdarzenie zostanie prawdopodobnie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.