Gronów: Poważne potrącenie na DK32 w Gronowie. Mężczyzna jest w ciężkim stanie

31 lipiec 2019
Gronów: Poważne potrącenie na DK32 w Gronowie. Mężczyzna jest w ciężkim stanie Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do poważnego w skutkach potrącenia mężczyzny doszło na Drodze Krajowej numer 32 w miejscowości Gronów. Na miejscu pracują już służby ratownicze, występują utrudnienia w ruchu.

W środę, 31 lipca, po godzinie 11, na Drodze Krajowej numer 32 w miejscowości Gronów doszło do potrącenia 61-latka, mieszkańca wsi. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Podjęto decyzję o zadysponowaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Stan tego mężczyzny jest określany przez ratowników jako ciężki. - podaje mł. asp. Sylwia Betka - Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. Wiadomo, że doznał on obrażeń wielonarządowych.

Mężczyzna przechodził w rejonie skrzyżowania, w miejscu do tego nieprzeznaczonym i został potrącony przez samochód osobowy marki Seat, który jechał w kierunku Zielonej Góry. Kierujący osobówką to obywatel Niemiec mieszkający w Polsce, mężczyzna jest trzeźwy.

Ciężko ranny 61-latek został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Zielonej Górze. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.