Tragiczny wypadek koło Strzelec Krajeńskich. Jedna osoba nie żyje

30 lipiec 2019
Autor: 
Tragiczny wypadek koło Strzelec Krajeńskich. Jedna osoba nie żyje Redakcja/archiwum

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 22 koło miejscowości Brzoza (gmina Strzelce Krajeńskie). Jedna osoba zginęła na miejscu, kolejna została przetransportowana do szpitala. Droga jest zablokowana, wyznaczono objazdy.

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek, 30 lipca, po godzinie 14:00. Na odcinku drogi krajowej nr 22 koło miejscowości Brzoza czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe marki Seat i Toyota. Siła zderzenia była bardzo mocna.

Na miejsce wysłano służby ratownicze. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 69-letni kierowca Seata, którego długo reanimowano. Ponadto ranna została pasażerka Toyoty. Kobieta trafiła do szpitala.

Dokładne okoliczności wypadku ustalają już strzeleccy policjanci z drogówki. Wkrótce przyjedzie także prokurator. Droga krajowa nr 22 jest zablokowana w obu kierunkach. Kierowcy mogą objechać miejsce wypadku przez Przyłęg, Górki Noteckie i Zwierzyn.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.