Nocny pożar ciężarówki na S3 pod Gorzowem. Indyki płonęły żywcem (ZDJĘCIA)

12 sierpień 2019
Autor: 
Nocny pożar ciężarówki na S3 pod Gorzowem. Indyki płonęły żywcem OSP Sontocko

Na trasie S3 zapaliła się przyczepa samochodu ciężarowego. W środku przewożono indyki. Część zwierząt spłonęła żywcem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 12 sierpnia, kilka minut po godzinie 3:00. Na 78 kilometrze trasy S3, jadąc od Szczecina w kierunku Gorzowa, zapaliła się przyczepa ciężarówki. Wewnątrz transportowano indyki.

Na miejsce zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej z Gorzowa Wielkopolskiego oraz samochody z OSP w Santocku i Lubnie. - Po przybyciu zabezpieczono teren działań i podano prąd gaśniczy w natarciu na palącą się przyczepę - relacjonują ochotnicy z Santocka. Strażacy walczyli z żywiołem przy użyciu piany gaśniczej.

Sytuacja została szybko opanowana, ale część indyków spłonęła żywcem. Na czas działań służb zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Gorzowa. Około godziny 8:00 spalona przyczepa została zabrana do przeładunku.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u