Tragiczny wypadek na K32 (ZDJĘCIA)

10 czerwiec 2016
Autor: 
Katarzyna Mayer Bzowa

Dziś (10.06) około godz. 14.00 na drodze K32, Zielona Góra - Krosno Odrzańskie, doszło do tragicznego w skutkach wypadku dwóch samochodów osobowych, audi A3 i porsche Cayenne. Zginęły dwie nastolatki, 18-letnia kierująca i 17-letnia pasażerka.

Jak poinformował nas podinsp. Jarosław Tchorowski, naczelnik zielonogórskiej drogówki sytuacja miała miejsce na 55 km drogi K32, tj. na wysokości miejscowości Radomia. W wyniku zderzenia ucierpiało sześć osób. Dwie zginęły na miejscu, cztery zostały przewiezione do szpitala w Zielonej Górze, gdzie udzielana jest im intensywna pomoc.

Policja pod nadzorem Prokuratora ustala przyczyny i zabezpiecza wszystkie ślady. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wypadek spowodowała kierująca audi, która doprowadziła do czołowego zderzenia z porsche. Jechała z Leśniowa w kierunku do Zielonej Góry. 

Droga odblokowana została po godz. 18.20. 

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u