Tragiczny wypadek na K32 (ZDJĘCIA)

10 czerwiec 2016
Katarzyna Mayer Bzowa

Dziś (10.06) około godz. 14.00 na drodze K32, Zielona Góra - Krosno Odrzańskie, doszło do tragicznego w skutkach wypadku dwóch samochodów osobowych, audi A3 i porsche Cayenne. Zginęły dwie nastolatki, 18-letnia kierująca i 17-letnia pasażerka.

Jak poinformował nas podinsp. Jarosław Tchorowski, naczelnik zielonogórskiej drogówki sytuacja miała miejsce na 55 km drogi K32, tj. na wysokości miejscowości Radomia. W wyniku zderzenia ucierpiało sześć osób. Dwie zginęły na miejscu, cztery zostały przewiezione do szpitala w Zielonej Górze, gdzie udzielana jest im intensywna pomoc.

Policja pod nadzorem Prokuratora ustala przyczyny i zabezpiecza wszystkie ślady. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wypadek spowodowała kierująca audi, która doprowadziła do czołowego zderzenia z porsche. Jechała z Leśniowa w kierunku do Zielonej Góry. 

Droga odblokowana została po godz. 18.20. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.