Nocny pożar nowych samochodów (ZDJĘCIA)

10 czerwiec 2016
Autor: 
bryg. Grzegorz Lisik

07.06.2016 r. o godz. 03:14 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Żarach wpłynęło zgłoszenie o pożarze przewożonych aut marki Kia Sportage. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Królów gm. Trzebiel.

Do zdarzenia natychmiast zadysponowano zastępy z JRG PSP Żary. Z uwagi na dynamiczny rozwój pożaru, realne zagrożenie rozprzestrzenienia się pożaru na tereny leśne oraz pobliskie usytuowanie stacji paliw – do akcji zadysponowano także jednostki OSP Trzebiel, OSP Lipinki Łużyckie oraz OSP Tuplice. Do celów gaśniczych użyto głównie piany gaśniczej. Pomimo znacznych zniszczeń przewożonych aut oraz lawety, jedno z przewożonych aut nie zostało objęte bezpośrednim działaniem ognia. Zdołano uchronić od ognia również ciągnik siodłowy Iveco, który w zbiorniku posiadał ok. 1000 litrów oleju napędowego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, akcja trwała 2 godziny. Rzeczywistą przyczynę pożaru ustala Policja.

KP PSP w Żarach

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u