Śmieciarka bez kierowcy stoczyła się z górki i staranowała cztery auta

23 sierpień 2019
Śmieciarka bez kierowcy stoczyła się z górki i staranowała cztery auta Gorzowianin.com/Anhol Pomoc Drogowa

Do poważnego wypadku doszło w piątkowy poranek przy ul. Walczaka w Gorzowie. Śmieciarka stoczyła się z górki bez kierowcy, uderzyła w mur, ścięła znak, a do tego rozbiła cztery samochody. Kierowca śmieciarki próbował zatrzymać pojazd, ale bezskutecznie.

W piątek 23 sierpnia około godz. 7 rano przy ul. Walczaka doszło do poważnego wypadku z udziałem śmieciarki. Kierowca zaparkował pojazd w uliczce naprzeciwko przedszkola. Kiedy wyszedł ze śmieciarki, samochód zaczął się staczać z górki. Po drodze śmieciarka uderzyła w murek, staranowała do tego cztery samochody – peugeota, volkswagena, nissana i auto marki kia oraz ścięła znak i latarnię. Pojazd zatrzymał się dopiero na rondzie turbinowym.

Kierowca śmieciarki próbował zatrzymać staczający się pojazd, ale bezskutecznie. Podczas tej próby został ranny. Jest opatrywany przez zespół pogotowia ratunkowego. Ulica Walczaka w dół oraz rondo turbinowe jest w tym momencie zablokowane. Na miejscu jest straż pożarna i policja, która będzie wyjaśniała dokładne okoliczności wypadku.

Źródło: Gorzowianin.com / Pomoc Drogowa Anhol

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.