Motocyklista przewrócił się na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. "Przestraszył się nadjeżdżającego auta" (ZDJĘCIA)

25 sierpień 2019
Autor: 
Motocyklista przewrócił się na skrzyżowaniu. "Przestraszył się nadjeżdżającego auta" Redakcja

Kolizja w Starym Kisielinie, zielonogórskiej dzielnicy Nowe Miasto. Na skrzyżowaniu ulic Pocztowej i Wiosennej motocyklista przestraszył się nadjeżdżającego samochodu i przewrócił. Mężczyzna doznał lekkich obrażeń.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 25 sierpnia, około godziny 13:40. Dwaj motocykliści jechali ulicą Pocztową w kierunku ul. Pionierów Lubuskich. Jednocześnie z podporządkowanej ul. Wiosennej nadjeżdżała osobowa Honda Civic. - Pierwszy z motocyklistów przejechał dalej, natomiast drugi przestraszył się i położył jednoślad - relacjonuje świadek. Mężczyzna obawiał się prawdopodobnie, że osobówka wymusi mu pierwszeństwo przejazdu.

Świadkowie od razu powiadomili służby ratownicze. Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej oraz specjalistyczny zespół pogotowia. Poszkodowany motocyklista nie odniósł poważniejszych obrażeń. Były to tylko niewielkie zadrapania ręki oraz nogi.

Na miejscu nie występują utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u