Pościg ulicami Zielonej Góry. Radiowóz na sygnałach czołowo zderzył się z osobówką (ZDJĘCIA)

25 sierpień 2019
Pościg ulicami Zielonej Góry. Radiowóz na sygnałach czołowo zderzył się z osobówką Redakcja

Poważne zderzenie policyjnego radiowozu z samochodem osobowym podczas pościgu w Zielonej Górze. Ranny policjant oraz kierowca osobówki trafili do szpitala na badania.

W niedzielę, 25 sierpnia, kilka minut po godzinie 20, funkcjonariusze w oznakowanym policyjnym samochodzie podjęli próbę zatrzymania samochodu osobowego marki volvo. Policjanci włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe dając znak kierowcy osobówki do zatrzymania się do kontroli. Niestety kierujący Volvo nie zatrzymał się, lecz gwałtownie przyspieszył. Rozpoczął się policyjny pościg.

Na ulicy Kętrzyńskiej, tuż przed rondem na Szosie Kisielińskiej uprzywilejowany radiowóz zderzył się z innym pojazdem. - Usłyszałam ogromny huk. - relacjonuje jedna z okolicznych mieszkanek.

- Podczas pościgu doszło do zderzenia z samochodem marki Ford Focus. Było to czołowo-boczne zderzenie. Kierowca z Focusa oraz kierowca radiowozu pojechali do szpitala na badania. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Kierującemu pojazdem marki Volvo udało się uciec.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u