Pożar ciężarówki koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Kabina całkowicie spłonęła

03 wrzesień 2019
Autor: 
Pożar ciężarówki koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Kabina całkowicie spłonęła Czytelnik Maciek

Na drodze krajowej nr 27 w pobliżu Nowogrodu Bobrzańskiego zapaliła się kabina samochodu ciężarowego. Na trasie stworzyły się ogromne korki.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 3 września, po godzinie 10:20. Na 43 kilometrze DK-27, jadąc od Zielonej Góry w kierunku Nowogrodu Bobrzańskiego, zapaliła się kabina ciężarówki.

Na miejsce zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz samochody z OSP w Nowogrodzie Bobrz. i Kaczenicach. Strażacy zabezpieczyli teren działań i podali prąd gaśniczy w natarciu na palący się pojazd.

Sytuacja została szybko opanowana. Służby zablokowały pas ruchu w kierunku Nowogrodu. Na trasie stworzyły się długie korki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u