Pościg za motocyklistą koło Krosna Odrzańskiego. 26-latek nie miał uprawnień

03 wrzesień 2019
Autor: 
Pościg za motocyklistą koło Krosna Odrzańskiego. 26-latek nie miał uprawnień KPP Krosno Odrz.

26-letni motocyklista przez kilkanaście kilometrów uciekał przed krośnieńskimi policjantami. Pościg zakończył się na drodze leśnej. Młody mężczyzna stanie teraz przed sądem.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 1 września. Kiedy jeden z patroli policji z Krosna Odrzańskiego patrolował teren gminy Dąbie, funkcjonariusze zauważyli kierującego motocyklem, który na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. - Takie zachowanie wzbudziło podejrzenie, iż mężczyzna może mieć coś na sumieniu. Mundurowi natychmiast ruszyli za nim - relacjonuje asp. szt. Justyna Kulka, rzecznik krośnieńskiej policji.

Policjanci cały czas dawali mężczyźnie sygnały do zatrzymania. 26-latek widząc, że policjanci nie odpuszczają, zwiększył prędkość, a następnie chcąc zgubić pościg, wjechał w drogę leśną. Jego plan się jednak nie powiódł, bo już po chwili został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

- Jak się okazało, powodem ucieczki 26-latka był fakt, iż nie posiada on uprawnień do kierowania. Mężczyzna odpowie zarówno za kierowanie bez uprawnień, jak i niezatrzymanie się do kontroli drogowej, które jest przestępstwem - informuje asp. szt. Kulka.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u