Wypadek w Zasiekach. Cztery osoby ranne. W akcji LPR

06 wrzesień 2019
Autor: 
Wypadek w Zasiekach. Cztery osoby ranne. W akcji LPR Redakcja/archiwum

Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku dwóch samochodów osobowych w Zasiekach (gmina Brody). Jedną osobę zabrała załoga śmigłowca LPR. Droga jest zablokowana.

Żarska policja otrzymała zgłoszenie o wypadku w piątek, 6 września, około godziny 17:00. Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 289 na wysokości stacji paliw w Zasiekach zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej, patrole policji oraz zespoły pogotowia. W pobliżu wylądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry. - W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały cztery osoby - mówi kom. Aneta Berestecka, rzecznik policji w Żarach. Trzy z nich trafiły do najbliższych szpitali karetkami, natomiast najbardziej ranna została przetransportowana przez załogę HEMS.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 19:30.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u